شهید حجت الله رحیمی عزیز،حتما ببینید

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

:gol:سلام و درود به روی ماه امام زمانمون و سلام به روح پاک و مطهر شهدای عزیزمون، کلا شهدای اسلام :gol:
:gol:چه 8سال دفاع مقدس و چه شهدای هسته ای یا :gol:....
:gol:این شهید بزرگوار شهید حجت الله رحیمی عزیز هستن که بنده کتابشونم دارم:1::gol:
ایشون هم روضه خون اربابمون حسین ع بودن و هم خیلی با اخلاق و واقعا مهربون:1: یکی از عکساشونو که دو سال پیش اینا دیدم نمیدونستم ایشون شهید هستن، اما هر وقت عکسشونو توی شبکه های اجتماعی که عاشقای شهدا اسم خودشون و عکس ایشونو میذاشتن دیدم، تو دلم گفتم این آقا حتما یه روزی شهید میشه!!! به خاطر قیافه ی نورانیشون!!! خلاصه من فک میکردم این عکس متعلق به همون کسیه که اسم خودشو گذاشته!اسمش عماد آقا بود و معلم :gol:مدرسه و خیلی فرد مذهبی و خوبی هم هستن، یه روز دیدم عماد آقا این عکسو برا خودشون گذاشتن::gol:

:gol:ضمن پیامی به ایشون گفتم ، خدا بچه تونو حفظ کنه ،بعد ایشون پیام دادن که نه این عکس من نیست،:gol:

:gol: این عکس شهیدمون حجت الله رحیمی هست !اونجا تازه فهمیدم که چرا هر وقت عکسشونو و مخصوصا این عکسشونو::gol:

:gol:نگا میکردم میگفتم این یه روز شهید میشه! و فهمیدم که ایشون تو جوونی درست 7 روز مونده بود به تولد 23 سالگیش توی شلمچه :gol:

:gol:مث مادر عزیزشون حضرت زهرا با پهلوی شکسته و صورتی کبود به شهادت رسید.... :gol:
:gol:18 اسفند سالروز شهادت این دانشجوی جوان رو گرامی میدارم،:gol:
:gol:از طرف خودم و خونواده ی شهید حجت الله رحیمی عزیز و مادر بزرگوارشون:gol:...
:gol:بر قامت رعنای شهیدان صلوات محمدی بفرست::gol:
:gol::gol::gol:اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم:gol::gol::gol:

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
یه تشکر ویژه از کاربر رفیق....کنم
من دیشب این پستو دیدم بعدش یه سرچی تو گوگل زدم
و کمی بیشتر باهاشون آشنا شدم
خیلی کارش بیست بوده...
و چندتا از مداحی هاشونو دانلود کردم
مخصوصا این مداحی که هرچی از دیشب تا الان گوش میدم اصلا سیر نمیشم
مداحی: دیوونه کربلاتم
http://s2.picofile.com/file/7699847090/دیونه_ی_کربلاتم.mp3.html

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
8pic.ir_images_ruj39lweevto0953s4kq.jpg
8pic.ir_images_t4q13i33eoslfh59dppr.jpg

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام و تشکر از جناب آرمین بزرگوار:1: ممنونم از حسن نظرتون جناب:1:
خب بله شهید حجت عزیز هم نسلی خود بنده هستن، واقعا خیلی وقتا آدمایی رو از دست میدیم که به اندازه ی همه ی ما ارزش موندن دارن،
و گاهی هم کسایی زنده میمونن که دنیا هیچ نیازی بهشون نداره! و رفتنشون بهتر از موندنشونه! شهیدا از دسته ی اول هستن، که ای کاش بودن و خودشون ماها رو آدم میکردن!!!اگه بودن شرط میبندم که وضع اینجوری نبود،چون اونا به لطف خدا همه چیو کنترل میکردن:1:
مخصوصا حاج همت عزیز خودم و این شهید جوان و با نشاط و همه ی شهدای اسلام کلا:1:
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

Velayt

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
شهید هم چون شمعی است که خود رامی سوزاند تابلکه بشریت درپرتو انوار بی نهایت روشن آن راه صحیح چگونه زیستن رابیاموزد.
شهیدان درسپهر عشق قرآنند.
شهید همچون قلبی به اندام های مرده ی بی رمق جامعه خون خویش رامی رساند
وبلندترین فریادش تکامل انسانیت درلوای قرآن است.

بالا