♦♦♦کسی که طاقت ندارد لطفاً این حدیث قدسی را نخواند!♦♦♦

یار آقا

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
www_askquran_ir_picture_php_5b7c45bf554835501ea8ef5ce828be61._.gif

اول سلام به مهدی فاطمه بعد سلام به شما دوستان

خدای تعالی میفرماید:
به عزت و جلال و بزرگواری و جایگاه مرتفع عرشم سوگند،
امید هر کس را که به جز به من امیدوار باشد حتماً و حتماً به وسیله ی نومیدی، خواهم برید و لباس مذلت و خواری در نزد مردم را حتماً حتماً به او خواهم پوشانید و او را از نزدیک شدن به بارگاهم حتماً حتماً دور خواهم ساخت!
آیا در سختی ها جز مرا آرزو میکند؟ و حال آنکه سختی ها همه بدست من است و به کسی به جز من امید بسته است؟
و با حلقه ی فکر، درِ خانه ی غیر مرا میزند؟
و حال آنکه کلید در های بسته بدست من است و درِ خانه ی من به روی هر کسی که مرا بخواند باز است
و کیست آنکه در مصیبت هایش مرا آرزو کرد و من رشته ی اتصال او را با خودم در آن مصیبت بریدم؟
و کیست آنکه در مقصودی که داشت امید به من بست و من امیدش را قطع کردم؟
نگهداری آرزهای بندگانم را خودم به عهده گرفتم ولی آنها به نگهداری من راضی نشدند و آسمان هایم را از فرشتگانی که از تسبیح خوانی من ملالتی به خود راه نمیدهند پر کردم و به ایشان دستور دادم که درهای میان من و بندگانم را نبندند ولی بندگانم به گفته ی من اعتماد نکردند.
آنکس که مصیبتی از مصیبتها، شب هنگام به سراغش میاید مگر نمیداند که به جز من هیچ کس بر برطرف نمودن آن مصیبت مالک نیست؟
آیا بنده ی من مرا چنین می بیند که منی که پیش از سوال کردن و درخواست، عطا میکنم، پس از آنکه درخواست کند و از من سوال کند اجابتش نمیکنم؟؟؟
مگر من بخیلم که بنده ی من مرا به بخل نسبت میدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

مگر بخشایش و کرم از آن من نیست؟
مگر گذشت و رحمت بدست من نیست؟
مگر من محل آرزوها نیستم؟
پس چه کسی رشته ی آرزوها را به جز من میتواند قطع کند؟
آنان که آرزومندند مگر نمیترسند از اینکه به جز من بر کسی امید میبندند؟؟؟
اگر همه ی اهل آسمانها و زمینم همگی آرزوها داشته باشندو آنگاه من به هر یک از آنان به اندازه ی همه یآنچه همگی آرزو دارند بدهم به قدر ذره ای از ملک من کم نمیشود و چگونه ممکن است کم شود ملکی که من خودم قیم و برپا دارنده ی آن هستم؟
ای بدا به حال آنان که از رحمت من ناامیداند
و ای بدا به حال آنکه معصیت مرا بکند و احترام مرا نگاه ندارد
.
.
منبع : کتاب لقالله ، تألیف عارف ربانی آیت الحق، میرزا جواد آقا ملکی تبریزی، ص ۱۱۳
دوستانی که طاقت خواندن این پست رو داشتند

لطفاً اگه مایل بودند صادقانه حس خود رو بعد از خواند این حرفهای خدا بیان کنند!

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام بر شما
راستش جوابی به جز شرمندگی و اشک در مقابل این همه رحمت نیست
وقتی پیامبر بزرگ ما مقام و منزلتشون رو فقط رحمت خدا میدونن نه عمل خودشون ...تکلیف ما مشخصه
ولی خب وقت خوندن این حدیث حس شادی در دل میجوشه که تحت ولایت خداوند و اهل بیتش قرار گرفته وتا آخر قرار بگیره ان شاء الله :63:

والعاقبة للمتقین

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
خیلی خیلی زیبا بود
وقتی میخوندمش حس میکردم خدا داره ازمون گلایه میکنه

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام ،خیلی عالی بود...خدا ازت راضی باشه...
ای قربون خدا برم من ان شاءالله...فدای دلت بشم خداجونم که از ماها شاکی شدی! قربونت بشم...چشم فدات بشم به جون خودت حرفتو گوش میدم و به جز تو امید بر بنده هات نمیبندم.... باور کن امیدم همیشه به تو بوده و هست و به هرکی زورم برسه اینو تفهیم میکنم...
قول میدم خدای نازنین من باشه؟؟؟تو هم ازم ناراحت نباش دیگه باشه؟؟؟جون من باشه؟؟؟خواهش:( بازنشرش میکنم حتما

بالا