آرایش برا دخترا تا چه حد مجازه؟؟؟

رستگار

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
عزیزم اینجوری باشه، حتی مامان منم که ابروهاش کمرنگ بودو رفته تاتو کرده هم باید صورتشو بپوشونه!!! دیگه مراجع از رو حرف اهل بیت حرف زدن دیگه! خودشون تاتوی ابرو رو آزاد کردن و گفتن حرام هم نیس!!! دیگه ابرو که خیلی تو چشم نیس!!! تازه وقتی مدل تاتوی ابرو تابلو نباشه فک نمیکنم ایرادی داشته باشه!!! مثلا اگه یکی ابروش به صورت طبیعی این شکلی و قشنگ باشه، پس اینم باید با اینکه ابروش طبیعیه ابروها و صورتشو بپوشونه دیگه! اینجوری که نمیشه آبجی من!!!! در ضمن گفتی خانومی که اصلاح میکنه با قبل اصلاحش کلی فرق میکنه،این در مورد اوناییکه صورتشون پر مو هست نه واسه منی که صورتم خدایی سفیده و نیازی به اصلاح نداره!!!
باشه بانوو ما ك قصد بحث و دعوا نداريم ك وظيفه بود اطلاع رساني بشه حالا ميخواي عمل كن ميخواي توجيه كنو عمل نكن ولي برو پاسخگويي به سوالات شرعي ازشون بپرس البته خانوم جلسه اي ها نه ها نمخوام توهين كنم خدانكرده ولي از يه جاي مطمئن بپرس.

رستگار

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
بله ولی این در صورتیه که عقاید خودمونو تحمیل نکنیم و کاری نکنیم اونی هم که میخواد بیاد تو دین اسلام پشیمون بشه و بترسه و بره پی کار خودش!!!
در ضمن گلم اسلام عزيز ما اينقد زيبا و دلنشينه ك اونايي ك اسلامو ميشناسن و مسلمون و شيعه ميشن همه ي سختيشو ب جون ميخرن. چه برسه به پوشوندن ابرو..

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
دین اسلام اون چیزی نیست که منو تو یاد گرفتیم
ما فقط اون چیزی رو که از بزرگترامون یاد رفتیم رو تشخیص میدیم درسته در صورتی که باید دین اسلام رو از اهلش جستجو کرد!

خداونددر قرآن درسوره اسری میفرماید:
ولا تقربوا الزنا إنه كان فاحشة وساء سبيلا ( 32 )
و نزدیک مشوید به عمل زنا که همانا آن کار زشتی است و بد راهی است به ارضای میل جنسی.

و تو روایات داریم که زنا از غیبت بدتره در صورتی که روزانه شاید چندین بار غیبت میکنیم ولی مجازاتی هم نمیشیم البته فعلا!
ولی در مورد زنا اگر کسی مرتکب بشه ممکنه مجازات بشه
پس ممکنه خیلی چیزها اشتباه برامون اعتقاد شده باشه وخودمون خبر نداریم...

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام
الناز خانم اولا همه پسرا قیافه محور نیستند جمع نبند .دوما تو حاضری زن کسی بشی فقط به جهت قیافت اومده جلو و میخواد باهات ازدواج کنه؟اصلا فکرشم آزار دهنده اس .آدم احساس ابزاری بودن بهش دست میده.
پسری که قیافه محوره میخوام صدسال سیاه نیاد خواستگاری....!!!!
حرفای من اصلا افراطی نیست
خانم کیانا همه دخترا که عقده ای نیستن که تا ازدواج کردن به طرز وحشتناکی آرایش کنن و بیان بیرون.هرکسی خودش مسئول کارهای خودشه.
اینم که میگین دخترا برای خودشون آراسته ان در بیرون از منزل دلیل قانع کننده ای نیست .بیرون از منزل و برای خودشون؟!!!خب داخل منزل و برای خودشون!!
که البته آرایش بیرون چ کم چ زیاد از نظر من خودنماییه و آراستگی نیست.
یه چیز دیگه چرا مجوز ابرو برداشتن دخترا وقتی میان دانشگاه صادر میشه؟مگه دانشگاه با دوران دبیرستان چقد فاصله داره؟
سلام هم اندیش کوچولو خخخخخ، نکته ی اول اینکه:بله همه ی پسرا قیافه محور نیستن،اما خیلیاشون هستن باجی!!!!
نه من اصلا حاضر نیستم کسی فقط به خاطر قیافم باهام عروسی کنه و خصوصیات اخلاقیم واسش مهم نباشه!!! در اینصورت خودم میزنم میکُشمش!!!
اما عزیز من منطقی جواب منو بده، یه پسر اولین چیزی که از دختر میبینه چیه؟؟؟مطمئنن ظاهرشه! خیلی از پسرا تو نگاه اول خواستگاری،اگه قیافه ی دختره به دلشون بشینه، ادامه میدن و میرن جلو و سوالات مهم خواستگاری رو میپرسن! و دخترام همینطورن، مثلا خود من وقتی یه پسری بخواد بیاد خواستگاریم،اگه ظاهر و قیافشو بپسندم که میرم جلو و میرم سراغ سوالای مهم خواستگاری مث سوالاتی درباره ی ایمان و اعتقادش به خدا و اهل بیت و....
اما اگه قیافه ی پسره به دلم نشینه،همونجا حرفو تموم میکنم و میگم خب دیگه باشه،برا جلسه ی اول همین 5دقیقه بسه!!! و بعد که زنگ میزنن جواب بگیرن، منم به مامانم میگم به مامانش بگه دخترم نپسندیده! و یا مثلا بگه پسرتون خیلی خوبه ها، اما دخترم حسی بهش نداره،خلاصه یه جوری که پسره ناراحت نشه!!!
درباره ی عقده ای نبودن موافقم، راس میگی ماها کدوممون انقد عقده ای هستیم که بعد ازدواج از خودمون دربیایم؟؟؟منکه اگه عروسی کنم عمرا بیرون آرایش نخواهم کرد!!! آرایش برا قبل عروسی خوبه خخخخ:Big Grin::Big Grin::Big Grin:
و اینکه میگی دخترا چرا تا میرن دانشگا ابرو برمیدارن، حالا این هیچی،چون منکه دانشگاهو ندیدم کلا، اما باید بگم مختص دانشگا نیس این ابرو برداشتن دخترا !!! میبینی موقع دبیرستانم همینکارو میکنن! و خب دخترایی که میان تلوزیون مجری هستن،اونا رم نگا کنی همشون ابرو برداشته هستن،بعدا میان میگن ما رسانه مون کاملا اسلامیه!!!خخخخ اگه این طرز آرایشای بازیگرا و مجریای تلوزیون اسلامی بودنه ،که ما نخواستیم!!!والا به خدا:eek:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
ما فقط اون چیزی رو که از بزرگترامون یاد رفتیم رو تشخیص میدیم درسته در صورتی که باید دین اسلام رو از اهلش جستجو کرد!

و نزدیک مشوید به عمل زنا که همانا آن کار زشتی است و بد راهی است به ارضای میل جنسی.

و تو روایات داریم که زنا از غیبت بدتره در صورتی که روزانه شاید چندین بار غیبت میکنیم ولی مجازاتی هم نمیشیم البته فعلا!

خب نه، اینجا بحث سر زنا نیس که خدای نکرده، همه میدونیم که زنا بدترین گناهه!!!و باید مجرماش به قتل برسن!و اعدام بشن

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
در ضمن گلم اسلام عزيز ما اينقد زيبا و دلنشينه ك اونايي ك اسلامو ميشناسن و مسلمون و شيعه ميشن همه ي سختيشو ب جون ميخرن. چه برسه به پوشوندن ابرو..
بله اونا چون پاکن همه ی سختیشو به جون میخرن، اما خیلی از ما آدمای ناپاک هم آیا مث اونا زندگی میکنیم؟؟؟اونا وقتی مسلمون میشن واقعا مسلمون میشن، اما ماها فقط اسممون مسلمونه و از سیره ی مسلمونی هیچ چی به ارث نبردیم و فقط داریم اسم اسلامو با این کارامون یدک میکشیم،
میدونیم دینمون اسلامه اما این همه گناه میکنیم!!!!اسلام واسه ما ایرانیاس،بعد خودمون بهش عمل نمیکنیم، با این آرایشای ضایع و تیپای ضایع و بی حجابی و اینا کاملا داریم به خارجیا ثابت میکنیم که فقط اسم اسلام رو دوشمونه وگرنه هیچ کاری برا رضای خدا و اهل بیت نمیکنیم متاسفانه، البته آدم خوبم پیدا میشه ها....
مثلا یکیش منم خخخخخخخخ(مزاح بود برا شادیتون):D:D:D

رستگار

خودمونی
"منجی دوازدهمی"

اينجا در رابطه با رعايت نكردن حجابو زنا ميخواستم ي چيز بگم ك ترسيدم دوباره سوء برداشت شه و بحثو اينا ك ميترسم نميگم.....

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اينجا در رابطه با رعايت نكردن حجابو زنا ميخواستم ي چيز بگم ك ترسيدم دوباره سوء برداشت شه و بحثو اينا ك ميترسم نميگم.....
نه بگو آبجی، بابا منکه دعوا نکردم، فقط رک حرفمو زدم:1: ببخش اگه ناراحتت کردم باجی

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

رستگار

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
بله اونا چون پاکن همه ی سختیشو به جون میخرن، اما خیلی از ما آدمای ناپاک هم آیا مث اونا زندگی میکنیم؟؟؟اونا وقتی مسلمون میشن واقعا مسلمون میشن، اما ماها فقط اسممون مسلمونه و از سیره ی مسلمونی هیچ چی به ارث نبردیم و فقط داریم اسم اسلامو با این کارامون یدک میکشیم،
میدونیم دینمون اسلامه اما این همه گناه میکنیم!!!!اسلام واسه ما ایرانیاس،بعد خودمون بهش عمل نمیکنیم، با این آرایشای ضایع و تیپای ضایع و بی حجابی و اینا کاملا داریم به خارجیا ثابت میکنیم که فقط اسم اسلام رو دوشمونه وگرنه هیچ کاری برا رضای خدا و اهل بیت نمیکنیم متاسفانه، البته آدم خوبم پیدا میشه ها....
مثلا یکیش منم خخخخخخخخ(مزاح بود برا شادیتون):D:D:D
جانا سخن از زبان ما ميگوئي...

بالا