*** توجــــــــــــــه : کلید ظهور در دستان ماست، یعنی چی؟!!! ***

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
sin0RH_535.jpg

سلام به همگی.

لطفا نظرتون رو در مورد این جمله بگین:

کلید ظهور در دستان ماست

لازم نیست دنبال جملات سنگین و پیچیده باشید، لطفا خیلی ساده نظر شخصی خودتون رو برای بقیه بیان کنید، به طوری که بشه از صحبت های شما، به طور کاربردی استفاده کرد.

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
بنظر من ینی این که مابااعمال خودمون روی ظهور میتونیم تاثیر بذاریم..

ینی همینکه از ته دل فرج امام زمان رو بخواهیم و کارایی کنیم ک مورد قبول ایشون باشه نه اینکه از یه طرف فرجشون رو بخواهیم و از طرف دیگه کارایی کنیم ک قلب امام زمان رو به درد بیارم....
:53:

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"
:((
ا

امام مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) : لو أن أشياعنا وفقهم الله لطاعته علي اجتماع من القلوب في الوفاء بالعهد عليهم ، لما تأخر عنهم اليمن بلقائنا و لتعجلت لهم السعادة بمشاهدتنا .
اگر شيعيان ما - كه خداوند آنها را به طاعت و بندگي خويش موفق بدارد - در وفاي به عهد و پيمان الهي اتحاد و اتفاق مي داشتند و عهد و پيمان را محترم مي شمردند ، سعادت ديدار ما به تأخير نمي افتاد و زودتر به سعادت ديدار ما نائل مي شدند
الإحتجاج للطبرسي ، ج 2 ، ص 499

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"
در اینکه همه چیز بدست خدا و امر خداست بحثی نیست​
اما خداوند و اهل بیت خودشان این زمان ظهور را به ما شیعیان واگذار کرده اند یعنی اگر ما شیعیان ظهور را خواستیم خداوند هم به ما ظهور را بدهد و اگر ما شیعیان نخواستیم این امر به انتهای زمانش برسد

رعد/ 11 : انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم

خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند

امام صادق سلام الله علیه می فرمایند: انتم لو فعلتم لَفَرَّجَ اللهُ عنّا، فَإمّا إذ لم تکونوا فإنّ الأمرَ یَنتهی الی منتهاهُ : اگر شما شیعیان فرج را بخواهید خدای تعالی حتماً فرج ما را خواهد رساند قبل از رسیدن به انتهایش

و اگر نخواهید این امر ظهور به انتهای زمان معین خود میرسد

محبوب

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
من با دیدن این تاپیک یاد یه مطلبی افتادم که مدتها پیش خونده بودم ولی اسم اون روحانی که آقا رو دیده بودند یادم رفته بودم سرچ کردم وتونستم پیدا کنم . دوست دارم دوستان هم بخونن . البته میدونم اکثرا خوندند اما باز هم من اینجا می نویسم .
مرحوم حاج محمد علي فشندي تهراني (ره) مي گويد که در مسجد جمکران سيدي نوراني را ديدم، با خود گفتم اين سيد در اين هواي گرم تابستاني از راه رسيده و تشنه است ظرف آبي به دست او دادم تا بنوشد و گفتم: آقا! شما از خدا بخواهيد تا فرج امام زمان (ع) نزديک گردد. حضرت فرمودند: «شيعيان ما به اندازه آب خوردني ما را نمي خواهند. اگر بخواهند و دعا کنند فرج ما مي رسد.»
:((

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"
متاسفانه اینروزها منتظر بودن و ادعای انتظار هم ظاهری شده

دعای ندبه و فرج و... می خونیم و همینکه از مجلس اومدیم بیرون همه چی یادمون میره

فقط ادعا ادعا و ادعااااااااااااااااااااا

یه دعای کوچیک از ته دل فک کنم مولامون رو بیشتر خشنود کنه:1::53:

بابک

مدیر تالار قرآن
"بازنشسته"
بنده نظرم رو با این شعر عرض می کنم: