•●♥●• پرچم دهه شصتیای منجی بالاست •●♥●•

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
والا ناجی جون بازی ما بیشتر هفت سنگ و قایم موشکو ... بود گاهیم تو تابستونا میوفتادیم دنبال این سوسک شاخ دارا که پرواز میکنن شکارشون میکردیم بعد به پاهاش نخ میبستیم پروازش میدادیم الان یادم میوفته کلی چندشم میشه:p:D

عزیزمممم...یادش بخیر...قایم موشک و یه قل دوقل برا تابستون...سوسک شاخدارا که سفید رنگ بودن؟ اینا انگار تو همه جا طرفدار داشتن...عجیبه ها

بعد از یه قل دوقل یادمه منچ رتبه ی دوم رو داشت خونه ی ما
علاءالدین هم دهه ی هفتاد بازیش اومد تو بازار...خیلی بازی پرهیجان و باحالی بود ...من و داداش ادمیرالم خیلی دوسش داشتیم این بازی رو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: *Helma*

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
عزیزمممم...یادش بخیر...قایم موشک و یه قل دوقل برا تابستون...سوسک شاخدارا که سفید رنگ بودن؟ اینا انگار تو همه جا طرفدار داشتن...عجیبه ها

بعد از یه قل دوقل یادمه منچ رتبه ی دوم رو داشت خونه ی ما
علاءالدین هم دهه ی هفتاد بازیش اومد تو بازار...خیلی بازی پرهیجان و باحالی بود ...من و داداش ادمیرالم خیلی دوسش داشتیم این بازی رو
علاءالدین فک کنم برا منطقه شما بود چون من اسمشم نشنیده بودم تا حالا
ازاین سوسک گنده ها که سفید و سیاهن و شاخک دارن و پرواز میکنن مثل چسب هم میچسبن ایییی
منو خواهرم یه تاب بسته بودیم به درخت گردویی که تو باغچه کنار حیاطمون بود میرفتیم رو یه جای بلند و سوارش میشدیم ویوهووووو خیلی حال میداد این رتبه اول بازیهای مارو داشت
بعدشم درخت نوردی مخصوصا فصل گردو که میشد یه چاقو و سنگ میذاشتم جیبم از درخت گردو بالا میرفتم و دلی از عزا درمیاوردم:Big Grin:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
علاءالدین فک کنم برا منطقه شما بود چون من اسمشم نشنیده بودم تا حالا
ازاین سوسک گنده ها که سفید و سیاهن و شاخک دارن و پرواز میکنن مثل چسب هم میچسبن ایییی

بشری جان علاءالدین یه بازی بود تو تمام نقاط کشور هم فروش رفت و تبلیغش توی تلویزیون هم بود ...واسه همین خریدیم و واقعا لذت بخش بود ... تو پست های قبلی همین تاپیک ببین عکساشو گذاشتم
علاءالدین ومهمانها اسمش بود... بعدش هم راز جنگل اومد و بقیه ی بازیها ...
تاب بازی که عشق بود ما هم تو حیاط بابایی بسته بود برامون عاااالی بود ... هنوزم تاب بازی داریم خخخ

واما سوسک با اینایی؟ من ازشون میترسیدم ولی داداشام میاوردن خونه و سوسکای مظلومی بودن طفلیا

images
upload_2018-7-30_23-2-45.jpeg

• Like

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
بشری جان علاءالدین یه بازی بود تو تمام نقاط کشور هم فروش رفت و تبلیغش توی تلویزیون هم بود ...واسه همین خریدیم و واقعا لذت بخش بود ... تو پست های قبلی همین تاپیک ببین عکساشو گذاشتم
علاءالدین ومهمانها اسمش بود... بعدش هم راز جنگل اومد و بقیه ی بازیها ...
تاب بازی که عشق بود ما هم تو حیاط بابایی بسته بود برامون عاااالی بود ... هنوزم تاب بازی داریم خخخ

واما سوسک با اینایی؟ من ازشون میترسیدم ولی داداشام میاوردن خونه و سوسکای مظلومی بودن طفلیا

images
مشاهده فایل‌پیوست 4374

اییی فک کنم خودشه اخه تو منطقه ما سفیدش کمه بیشترش سیاهه:Big Grin:
درباره بازی هم نمیدونم والا شاید یادم نمونده:rolleyes:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
اییی فک کنم خودشه اخه تو منطقه ما سفیدش کمه بیشترش سیاهه:Big Grin:
درباره بازی هم نمیدونم والا شاید یادم نمونده:rolleyes:

ایییی به همین زودی فراموشی گرفتی بشری
خب اون سوسکا شطرنجی بودن کلا
طرف ما بهشون میگفتن گازرین...کنارش هم یه تیکه کوچولو نون و خرما میذاشتن میگفتن اگه صدا بدی یا بپری بهت میدیم :X_X:
البته بگم من از این کارا نمیکردم ...چون از ده متری هر نوع سوسک متواری میشم
ولی شعر هم براش میخوندن معروف بود کلا خخخ

12530877_1219526191409142_372667943_n.jpg

• Like

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
نه بابا فراموش نکردم که همین چند روز پیش دیدم یکیشو پرواز میکرد منتها طرفای ما یکم متفاوته ظاهرش
ما بهش اریح قزاردان میگیم:Big Grin:
یادم رفته چجوری عکس بذارم اینجا وگرنه عکسشو میذاشتم ببینی
شما خب مهربونتر بودین با جایزه صداشو درمیاوردین ما یکم فشارش میدادیم خودش صدا میداد:p:D

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
ااا جدا؟ من خیلی وقته از نزدیک ندیدمشون
عکسشونو بگیر کاری نداره همینجا پست که میزنی گزینه ی آپلود فایل رو بزن بفرستش...
از نمای بسته بگیریهاااا
بشری چقد لطیف بودین شما...فشارش میدادین؟
یعنی صداش دم جون دادنش بود؟:(:nervose:

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
Screenshot_2018-08-01-11-54-17.png

ببین ناجی سوسکای ما این شکلین
پاهاشونو نگا اگه به یه جا بچسبن خیلی سخت میشه جداشون کرد
نه بابا جون نمیدادن که فقط یه فشار کوچولو بدی میگن چیس چیس:Big Grin:
راستی ما میگیم اریح قزاردان ینی زردالو رسان چون تو فصل زردالو اینا پیداشون میشه:Stick Out Tongue:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
مشاهده فایل‌پیوست 4375

ببین ناجی سوسکای ما این شکلین
پاهاشونو نگا اگه به یه جا بچسبن خیلی سخت میشه جداشون کرد
نه بابا جون نمیدادن که فقط یه فشار کوچولو بدی میگن چیس چیس:Big Grin:
راستی ما میگیم اریح قزاردان ینی زردالو رسان چون تو فصل زردالو اینا پیداشون میشه:Stick Out Tongue:

آهان سوسکای این مدلی بودن
باید بگم هیچ‌شباهتی به اونایی که من گفتم نداشتن پس... چون توی شمال هم دوستم برام عکس فرستاده بود همون شکلی بود که گذاشتم...
صداشم این مدلی نبود خخخ
آهان پس بشارت دهنده ی زردآلو بوده
میدونی بشری این سوسکی که گذاشتی بچگی دیده بودم سیاه بود و توپ میکرد خاک رو...با خودش میبرد
اگه از ده متری بقیه رد نمیشدم قطعا از بیست متری این یکی به خاطر پاهاش فرار میکردم خخخ

• Like
بالا