******* وصیت نامه مجازی من.... ********

• نویسنده موضوع kyana
  • تاریخ شروع

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام.

خیلی موضوع جالبیه.

فکر رفتن حتی از این فضای مجازی هم دلتنگی زیادی با خودش داره.من چون تجربه دارم میگم.

قبلنا فکر میکردم اگه یه روزی (بعداز هزارسال)(دور از جونم) :D بمیرم کی به دوستان اطلاع میده

ولی الان دیگه خیالم راحته که دوستان برای اطلاع رسانی با هم رقابت میکنن اولیش جناب همسفره که فکر کنم هنوز کارای کفن و دفن رو انجام نداده بیاد بهتون خبر بده

و اما وصیت من:

دوستان عزیزم مسافر از اسمش معلومه که باید بره و موندنی نیست.گریه و زاری نکنید که اینا واسه من نون وآب نمیشه.من توشه زیاد با خودم نبردم لطفا توشه برام بفرستید

زیاد خیرات کنید.گردوهایی رو که وسط خرما میزارید خودتون یواشکی نخوریدش

زیاد عزاداری نکنید.یک سال کافیه.

به اسمم مدرسه بسازید.برام تو مناسبتهای مختلف مراسم بگیرید و نامم رو زنده نگه دارید=))

و اما ...

بر سنگ مزارم بنویسید:که آشفته دلی از دل خلقت شده خاموش

او زاده غم بود و زغمهای جهان گشته فراموش:53:

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"
سلام :(
خب اگه من مردم فک نکنم کسی بیاد خبر بده . چرا یکی هست اما فکر نکنم اصلا اینجا یادش بیاد که بگه !
دارم تصور میکنم روزیو که رو قبرم ترمه میزارن و خرما میدن ! آخی ...
من کار زیادی نکردم . اگه قبل از اینکه بتونم بعضی کارارو بکنم بمیرم شما به جام بکنید .
دوست داشتم یه روز برم پیش بچه های سرطانی براشون گل ببرم !
یه روز هم برم خانه سالمندان و پای حرفاشون بشینم چون هیچکس بهشون توجه نداره .
خب اینارو خودم انجام میدم ! یه خواهشی ازتون دارم اینکه هروقت کلمه ی "حدیث" رو شنیدین یا دیدین به روحم یه صلوات بفرستین
اگه تونستید چند تا نماز قضا هم برام بخونید !
حلالم کنید .
ناجی تو اگه تونستی بیا بالا سر قبرم یه فاتحه بخون !هرکس بیاد روحم شاد میشه
یه سری متن هم نوشتم برای کسی . که هیچوقت نمیخونتشون .خودت میدونی
اگه میتونی برو بهش نشون بده متنامو و بگو چقدر دوسش داشتم !!
اگه از خبر مرگم خیلی ناراحت شدید خودتونو خیلی اذیت نکنید به جاش سعی کنید فراموشم نکنید .
سالی یه بار به یادم بیارید چون خیلی قلبم میشکنه اگه فراموشم کنید !! البته نمیدونم وقتی بمیرم میفهمم شما به یادم هستید یا نه !
آیدیم هم مال ناجی ! ازش خوب محافظت کن ! اگه بدی یا کار بدی هم کردم ببخشید دیگه فاش نکنید !
رو نام کاربریم هم یه "فوت شد" بزنید به جای عکاس آزمایشی یا هرجا که میشه ! پروفایلمو سیاه کنید . آهان آخر دلنوشته هام هم یه فوت شد بزنید ! ولی هرچقدر دوست دارید توش پست بزنید !
راستی به هرکسی میتونید خبر بدید که من مردم ! الان خیلی دلم گرفته !
گل خیلی دوس دارم برام گل بزارید ! حلوا هم یادتون نره . وسط خرما ها هم گردو بزارید . یه شام حسابی هم بدید به بقیه حداقل اگه ازم خیری ندیدن شکمشون سیر شه !
آهان یه وصیت کلی دارم واسه دخترا : اینکه همیشه خودتونو بپوشونید و چادر رو به عنوان حجاب انتخاب کنید نترسید از اینکه بهتون چیزی بگن یا فک نکید عقب افتادین از بقیه . چون تاثیری که چادر داره رو, مانتوی پوشیده هم نداره . وقتی چادر سرتون میکنید خدا نه تنها بقیه رو شما رو هم از گناه کردن دور نگه میداره . و اگه درس میخونید هم خوب درس بخونید و وقتتونو با چیزای الکی پر نکنید چون بعدا اونا جوابگوی آیندتون که باطل شده نیستن .
واسه پسرا چیز زیادی ندارم بگم فقط اینکه شما باید تکیه گاه باشید و قابل اعتماد . کسی که خودش هم در حال سقوطه هیچوقت بهش تکیه نمیشه ! مرد باشید .
خیلی حرف زدم اگه باز چیزی یادم افتاد میام میگم :(

*همسفر*

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
با سلام.....
اگر بار گران بودیم نمیریم..........اگر نامهربان بودیم هم نمیریم

میدونم پلیس خوبی نبودم.......اما وصیت میکنم که صمیمیت خوبی بین بچه ها باشه..اگه حس کردید که داره احساس کدورت پیش میاد بین هم پیش دستی کنید و به هم گل بدید تا این حس کدروت از بین بره تا مثل همیشه با هم مهربان باشیم........
همدلی صمیمیت و احترام به عقاید هم و ادب در کلام و رفتار رو در محیط مجازی و حقیقی رو وصیت میکنم....
بی سیم دستیمو میدم به خانوم ناجی دلها.....چون ملکه باید وسیله ارتباطی داشته باشه برای کنترل حکومتش....خخخخخ
اسلحمو میدم خانوم بشری...چون میگفت دوست داره اسلحه داشته باشه....(آبجی بشری فقط یادت باشه ضامن نداره...دستت بره روی ماشه یه دفعه دیدی خودتم نیستی...خخخخخ)
گاز اشک آور رو میدم به علی تا کسانی رو که اومد هک کنن رو بزنه توی صورتشون......
دستبند رو میدم به جناب منتظر.....اگه کسی حرف گوش نداد دستگیرش کنه.....
شوکر برقی رو میدم خدمت خانوم گمنام.....چون کسی رو اذیت نمیکنه.......میدونه در چه راهی استفاده کنن.....

خلاصه ما هم رفتیم......برام نه ختم بگیرید و نه گریه کنید......پولش رو در راه فقرا و برای پیشرفت انجمن خرج کنید....راستی وقتی خواستید خرما پخش کنید اون هستشو دربیارید و به جاش گردو بذارید.....

حرفی دیگه ندارمممممممممم.............. منو در تالار اول که مسوولش بودم تالار ادیان و عرفان دفن کنید........خداحافظ

عرفان خان یه چیزی هم به خانواده ما میدادی ثواب داشتا

درضمن اسلحه رو که به خانوما نمیدن

اگر شوکر برقیتو به من بدی قول میدم چهارشتبه ها غافلگیرت کنم و واست فاتحه بفرستم

*همسفر*

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام.

خیلی موضوع جالبیه.

فکر رفتن حتی از این فضای مجازی هم دلتنگی زیادی با خودش داره.من چون تجربه دارم میگم.

قبلنا فکر میکردم اگه یه روزی (بعداز هزارسال)(دور از جونم) :D بمیرم کی به دوستان اطلاع میده
هزارساللللللللللللللللللللللللللللللللللللل:43:
ولی الان دیگه خیالم راحته که دوستان برای اطلاع رسانی با هم رقابت میکنن اولیش جناب همسفره که فکر کنم هنوز کارای کفن و دفن رو انجام نداده بیاد بهتون خبر بده
مسافر مطمئن باش اول کارای عزیز از دست رفته رو انجام میدم:^O

و اما وصیت من:

دوستان عزیزم مسافر از اسمش معلومه که باید بره و موندنی نیست.گریه و زاری نکنید که اینا واسه من نون وآب نمیشه.من توشه زیاد با خودم نبردم لطفا توشه برام بفرستید
خوبه هر روز بهت میگم اینترنت واست نون نمیشه بیا فکر شام باش
زیاد خیرات کنید.گردوهایی رو که وسط خرما میزارید خودتون یواشکی نخوریدش
تو که از وضع مالی من خبر داری:(

زیاد عزاداری نکنید.یک سال کافیه.
مگه ما چقدر قراره زنده بمونیم
به اسمم مدرسه بسازید.برام تو مناسبتهای مختلف مراسم بگیرید و نامم رو زنده نگه دارید=))

باشه حتما.درمونگاه هم میسازیم
و اما ...

بر سنگ مزارم بنویسید:که آشفته دلی از دل خلقت شده خاموش

او زاده غم بود و زغمهای جهان گشته فراموش:53:

بی تو بودن نتوان با تو نبودن نتوان
[/quote]

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
ممنون از موضوع زیبایی که انتخاب فرمودین

از خدا درخواست عفو دارم و میدانم که خیلی دوستم داشته که فرصتی دیگر به من داده برای جبران......
زندگی در این دنیا نعمتی است که فقط یکبار نصیب بندگان شده پس باید غنیمت دانست

خداوند را مهربان تر و رئوف تر و بخشند ه تر از تصورم میدانم

خلاصه مصمم به جبران هستم میدانم دیر یا زود ........
[h=1]یا ایتها النفس المطمئنه، ارجعی الی ربک راضیه مرضیه .
[/h]

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
:h2:
اون جا رو که پر رنگ کردم رو اشکالی نداره ما حلالتون میکنیم :p
فقط سعی کنین این مدت باقی مونده رو یکم مهربونتر باشین تا بتونم از بقیه هم حلالیت بگیرم براتون:X_X::D
باشه پس گرفتن حلالیت با شماست !

آخرین ویرایش:

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
عرفان خان یه چیزی هم به خانواده ما میدادی ثواب داشتا

درضمن اسلحه رو که به خانوما نمیدن

اگر شوکر برقیتو به من بدی قول میدم چهارشتبه ها غافلگیرت کنم و واست فاتحه بفرستم

سلام برادر عزیز.........چشممممممممم خب بذار فکر کنممممممممم:
آها.......چند تا متهم دارم اونا رو میسپارم به شما.....پرونده هاشو بده به سرباز ببره بده دادگاه....دوتاشون جلب هستن و 3 تا سارق و یکی مواد فروش....حواست بهشون باشه....اگه یکیشون فرار کنه ناچارا خود شخص شما رو به جاش میبرن تا پیدا بشه.......:D

دفتر دستک من واسه شما برای رسیدگی به امورات متهمین........

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"
جدای از شوخی

از همه می خوام حلالم کنن

بخاطر خیلی چیزیا..........
تنها جاییکه تو نت ارامش داشتم همینجا بود
و خیلی چیزا هم یاد گرفتم
کاش می تونستم یه یادگاری بذارم
اما حیف ...

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"

دوستان من دیدم اینجا همه میان حلالیت میگیرن و میگن گردو بزارین وسط خرما/:):D
پس چرا هیچکدومتون تقسیم ارث نکردین؟:p
انگار بجز داداش عرفان کسی نمیخواد ارثیه بده؟ :D

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام.

خیلی موضوع جالبیه.

هزارساللللللللللللللللللللللللللللللللللللل:43:

مسافر مطمئن باش اول کارای عزیز از دست رفته رو انجام میدم:^O

و اما وصیت من:

خوبه هر روز بهت میگم اینترنت واست نون نمیشه بیا فکر شام باش

تو که از وضع مالی من خبر داری:(

مگه ما چقدر قراره زنده بمونیم

باشه حتما.درمونگاه هم میسازیم

بی تو بودن نتوان با تو نبودن نتوان
[/quote]

سلام.

آدم یه دوست مثل شما داشته باشه دیگه هیچ احتیاجی به دشمن نداره.
من جای ش
ما بودم همین جا وصیتم رو میکردم و تکلیف بعضی از اموال رو روشن میکردم تا بعدا اختلافی پیش نیاد​

بالا